0

پیزادیس

نویسنده: آل برت
مترجم:
ناشر: شناسنامه
دسته‌بندی: ادبیات عامیانه و محلی ، عاشقانه
دانلود نسخه نمونه
4.5امتیاز از 250 رای ، خواندن نظرات
چاپی
PDF
صوتی
قطع: رقعی
وزن: 500
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: 1
شابک: 9786008120711
سال چاپ: 1401

قیمت:
350,000 تومان
اضافه کردن به سبد خرید
در حال حاضر نسخه الکترونیکی موجود نمی‌باشد.
در حال حاضر نسخه صوتی موجود نمی‌باشد.
معرفی کتاب نظرات

معرفی کتاب

هزارۀ چشم بر راه مانده از «آمدنی» که نیامد. اما در عوض از خشکسالی، زلزله، توفان، سیل، جنگل‌سوزی‌ها، سونامی و نسل‌کشی‌هایی را آورد که بعضی از آدم‌هایش با هر قدر آگاهی پیدا کردن از خوش‌خیالی‌های باور علم پیدا کردنی که دیگر بندگی خدا را نه فقط در حرف که در عمل نیز فراموش کردند، تا جایی‌که فقط و مترصد پول درآوردن شدند، احساس مسئولیتی در برابر اجتماع ندارند و برای طلاق آدمیت پی راه‌های دور از درک و عقلی شدند به طوری که عرش به قهر واداشته شد، تا آن شود که در کتاب‌ها گفته بود.
خودتان باعث شکوفایی زندگی و عمرتان و یا از بین رفتن خودتان می‌شوید.
با توجه به آن‌که مهم زنده ماندن، هوا و آب هست. گروهی از همان خوش‌خیال‌های صاحب علم شده، در ناتوانی درست استفاده کردن از علوم برای هر چه قدرتمندتر بودن از داشته‌ها تا غیر از آن همه سلاح‌های پیشرفته، ولی تصور کردند حال از طبیعت به‌جای سلاح استفاده کنند. به طوری که هوا را آلوده و آب را بیش از حد مصرف می‌کنند، غافل از آن‌که نمی‌دانند سلامتی و جان خودشان را هم تباه می‌کنند.
از حوالی دو دهه قبل از هزاره جدید و بعد از نتایج حاصل از تحقیقات آزمایشگاه‌هایی در غرب (مکزیک) و اروپا بر آن شدند تا در هر یک از کشورهایی که پایگاه‌های نظامی دارند هم آزمایشگاه‌های تحقیق و تولیدات اقلیمی داشته باشند. چرا که فهمیده بودند اگر برای یک دسته پرنده، گلوله ساچمه‌ای و یا برای زمین انداختن یک فیل، حتماً گلوله چارپاره فیل‌کش مورد نیاز می‌شود. حال برای هر اقلیمی بنا بر تحقیق ژنوم همان مردم و سرزمین، دستورکار می‌شود. به طوری که در اطراف هر کشوری که مد نظرشان از بابت وحشت‌شان از آن بود آزمایشگاه‌های تحقیق و تولید ویروس جهش‌یافته به خیال خودشان برای دهه بیست و سی برپا کردند. بی‌آن‌که بدانند بازی با ویروس، همانند آن «بازی با دمِ شیر» فقط یکی نمی‌شود که میلیون میلیونی کشته می‌شود.
از جمعیت نزدیک به هفت میلیارد اوایل هزاره جدید، حدود چند میلیون بیکارند. اما از جمعیت بیش‌تر از هشت میلیارد شدنی، حدود چندین میلیارد بیکار خواهند شد.
حال در این بین که دیگر نه اقیانوس‌ها، جنگل‌ها و موجودات که نه کرۀ زمین هم از تأثیرات خوش‌خیال‌های این هزاره در امان نمانده، تا جایی که گروه‌هایی سعی می‌کنند کاری برای زمین که اگر باور داشته باشیم گل‌ها و دخترهایند، کنند.
وقتی "امنیت و سلامتی فردا"، هدف که سعی تلاش اصلی بشود تا باورها و عملکرد نظام بانکداری جهانی را سرمشق نکرده، در عوض روش‌های زندگی اجتماع گذشتگان خود را در پیش گرفته، تا در توجه و لطف الهی، زمین را با وجود گل‌ها و دخترها برای چشم بر راه مانده‌ها آماده "آمدنی" کند.


نظرات

مجموع 4 امتیاز از 34 نظر
ثبت نظر

برای استفاده از مطالب فروشگاه، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت شناسنامه است.