0

پس از دروغ

نویسنده: کری فیشر
مترجم: زهرا خراسانی
ناشر: شناسنامه
دسته‌بندی: ادبیات عامیانه و محلی ، عاشقانه
دانلود نسخه نمونه
4.5امتیاز از 250 رای ، خواندن نظرات
چاپی
PDF
صوتی
قطع: رقعی
وزن: 400
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: 1
شابک: 9786008120667
سال چاپ: 1400

قیمت:
250,000 تومان
اضافه کردن به سبد خرید
در حال حاضر نسخه الکترونیکی موجود نمی‌باشد.
در حال حاضر نسخه صوتی موجود نمی‌باشد.
معرفی کتاب نظرات

معرفی کتاب

پس از دروغ، رمانی نسیم‌وار تلنگرانه، جالب، دربارۀ عشق، از دست دادن و رازهای خانوادگی...
یک دروغ کوچک منجر به دروغ‌های بزرگ متفاوتی می‌شود.
گاهی اوقات دروغ می‌تواند زندگی شما را دو نیم کند، قبل از آن و پس از آن. و هر چه سعی می‌کنید نمی‌توانید آن را به عقب برگردانید.
وقتی لیدیا نوجوان بود. تصمیمی گرفت که زندگی خانواده‌اش را خراب کرد. آن‌ها سی سال با پیامدهای این دروغ زند گی کردند. فکر می‌کردند بهترین کاری که می‌توانند انجام دهند این است که وانمود کنند هیچ اتفاقی نیُفتاده است.
لیدیا، دوستان خوبی داشت، بچه‌هایی که در مدرسه‌ای خوب تحصیل می‌کردند و با مرد شایسته‌ای ازدواج کرده بود. شوهر لیدیا، مارک، جذاب و قابل اعتماد و شاغل بود. خودش هم شغل برگزاری مراسم عروسی‌اش در اوج موفقیت بود. اما حقیقت این بود که لیدیا خوشبخت نبود. در این میان شوهر و بچه‌هایش چیزی در مورد ماجرای تابستان 1982 نمی‌دانستند. این چیزی بود که لیدیا می‌خواست.
وقتی شخصی از گذشته به عنوان یک پدر وارد مدرسه‌ای شد که بچه‌های لیدیا در آن‌جا درس می‌خواندند، او احساس کرد که زندگی که به سختی ساخته است، دارد از زیر انگشتانش سُر می‌خورد. و وقتی تصمیم گرفت از خانواده‌اش محافظت کند ناامیدتر و رفتارش آشفته‌تر شد. ولی وقتی شادی پسرش جیمی، پا در هوا بود. لیدیا خود را تحت فشار قرار داد تا تصمیمات غیرممکن را ممکن کند.
اما هیچ چیزی تا ابد پنهان نمی‌ماند. گذشته با شیوۀ مضحکی گرفتار حال می‌شود.
آیا لیدیا می‌توانست از پسرش حمایت کند و در عین حال رازش را هم حفظ کند. اگر این کار را نمی‌کرد، زندگی زناشویی و خانواده‌اش مصون می‌ماند؟ حقیقت وحشتناک زندگی لیدیا چیست؟


نظرات

مجموع 4 امتیاز از 34 نظر
ثبت نظر

برای استفاده از مطالب فروشگاه، داشتن «هدف غیرتجاری» و ذکر «منبع» کافیست. تمام حقوق اين وب‌سايت نیز برای شرکت شناسنامه است.